احواز در مواجهه با کرونا ،

أيلول/سبتمبر 14, 2021 7
مردم بدانيد در غياب بى اهميتى دولت ، چاره ای جز با رعايت  پروتکل های بهداشتی را  نداريد.
 چند روز است که ما آمار افزایش آسیب ديدگان به كرونا را شنیده ایم و  تعداد آنها از  هزار نفر در روز فراتر رفته و کشته شدگان بین 500 تا 600 نفر بوده اند.
 گزارش شده است که این تعداد مرگ و میر و افراد آلوده بیشترین تعداد از اولین روز ظهور ویروس است
 
 منابع غیر رسمی فاش کردند که اعداد واقعی سه برابر بیشتر از آن چیزی است که دولت اعلام کرده است.
 
 با تمام این صدمات ، قصاب خامنه ای هنوز واردات واکسن های آمریکایی و انگلیسی را ممنوع کرده و اجازه استفاده از واکسن های محلی ، چینی و روسی را فقط داده است.
 در حالی که ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهوری ایران ، در اولین جلسه با انجمن مبارزه با کرونا در کشور صحبت کرد ، گفت ما از تولید داخلی حمایت می کنیم و همچنین تاکید کرد که کشورش از واردات واکسن از خارج دست نمی کشد.
 
 فعالان سایت های شبکه های اجتماعی درباره فیلم ها و تصاویری بحث کردند که نشان می دهد تمام تخت های بیمارستانی احواز پر از بیماران کرونا است و حتی یک تخت خالی وجود ندارد و حتی برخی از آنها در راهروها و پیاده روها پهن شده اند.
 با این وضعیت غم انگیز ، رژیم هنوز کمک های پزشکی از سوی نهادهای بشردوستانه برخی کشورها را نمی پذیرد و هیچ راه حلی جز هشدار دادن به مردم  ، باقی نمی ماند که اگر پروتکل های صحیح جدی گرفته نشوند ، فاجعه ای رخ می دهد و همه باید پروتکل های بهداشتی بین المللی را با پوشاندن صورت با ماسک و رعایت دقیق فاصلها را رعايت بكنيم
. این تصمیمات باعث شده ﺍﺳﺖ كه نتایج چشمگیری در جزایر جسم (قشم) و جزیره قیس (كيش )به همراه داشت.
  احوازی ها ، بدانند كه با پایبندی به قوانین بهداشتى مى توانند از اين فاجعه مرگ اور جلو گيرى كنند .  
همانطورى كه مشخص ﺍﺳﺖ مسؤلين دولت  ،قصد ندارند واکسن به مردم ارائه دهند و امار نشان مى دهد كه در اقليم احواز تعداد كشته شدگان ما بین 150-200 نفر در روز می رسد و از ان جاى كه هیچ راه حلی برای ما نمانده ،جز اتکا به خودمان مانده كه ان هم رعايت موارد بهداشتى در اين خصوص مى باشد .
 
 مرکز رسانه ای جبهه دموکراتیک احواز (جاد)
 
آخر تعديل في الأربعاء, 15 أيلول/سبتمبر 2021 20:53