بیانیه ارتش ملی بلوچستان

تشرين2/نوفمبر 18, 2021 180
 Balochistan National Army
 
(BNA)
 
 
ارتش ملی بلوچستان طی بیانیه ای رسمی اعلام می دارد ، در صورتی که رژیم اشغالگر ایران به مرز های خود بازنگرد و همچنان به اشغالگری و نابودی هویت ملت بلوچ ادامه دهد ، این سازمان به صورت مستقیم وارد جنگ با رژیم اشغالگر ایران و شرکایش در بلوچستان غربی تحت اشغال ایران می شود ، و همچنین به کلیه غیر بومیان از تمامی طیف ، موجود در بلوچستان هشدار می دهیم که از بلوچستان خارج شوند . 
 
 
بلوچستان هویت ملی و مادر ماست ، و ما به هیچ عنوان اجازه جسارت به مادر خود را توسط اشغالگران نمی دهیم .
 
 
 
در سال ۱۹۲۸ مصادف با ۱۳۰۷ شمسی رژیم اشغالگر ایران طی لشکر کشی عظیم با حیله و نیرنگ توانست برخلاف قبول و باور ملت بلوچ با کشتاری بزرگ بر بلوچستان مسلط شود ، و از همان روز این رژیم تمام توان خود را جهت حل (ذوب) کردن ملت بلوچ در فارس ویا ایران جعلی بکار برده است ، از این رو برای شروع طرح های استعماری خود ابتدا بخش های از بلوچستان را به استان های تازه تاسیسی همچون خراسان ، کرمان و هرمزگان الحاق کردند ، که برخلاف خواست ملت بلوچ بوده است ، 
 
 مناطق تجزیه شده بخش های جدای ناپذیر سرزمین بلوچستان هستند و باید به سرزمین مادری خود بلوچستان الحاق شوند.
 
 
رژیم اشغالگر ایران طرح های استعماری و هویت زدای ملت بلوچ در این بخشها را با سرعتی بالا به پیش برده است به نحوی که اکنون در برخی از این مناطق لباس و زبان بلوچی و در کل فرهنگ و سِرِشت بلوچی به ورطه فراموشی سپرده شده است .
 
 
ما دیگر حاظر به تکرار این سناریوی شوم نیستیم ، و نخواهیم گذاشت که باری دیگر بلوچ را به سمت ذوب شدن در فرهنگ بیگانه سوق دهید .
 
 
در طول ۹۴ سال گذشته به اندازه کافی ظلم و جنایت کرده اید و هر آنچه در توان داشتید از بلوچستان تجزیه و تکه تکه کرده اید ، اما دیگر پایان کار شما به سر رسیده است .
 
در صورتی که رژیم اشغالگر ایران حق حاکمیت ملی  و حق تعیین سرنوشت ملت بلوچ را پذیرا نباشد و به مرز های خود بازنگردد ، جنگی خونین به راه خواهیم انداخت که دامن اشغالگران ایرانی را از بلوچستان تا تهران خواهد گرفت و در این جنگ میارجلی بلوچ دیگر کارساز بیگانگان نخواهد بود . 
 
 
سخنگوی ارتش ملی بلوچستان،
 
شه تاج بلوچ 
 
 
لینک پیج اینستاگرامی
 ارتش ملی بلوچستان BNA
 
https://instagram.com/balochistan.bna?utm_medium=copy_link
 
لینک کانال تلگرامی بی ان ای