کشتار ترافیکی جدید به دلیل سهل انگارى رژیم ایران در احواز

كانون2/يناير 13, 2022 11

بدنبال حوادث زنجيره اى در جاده هاى فرسوده در احواز ، متأسفانه امروز در يك حادثه هولناك رانندگى بين شهرهاى رامهرمز و ارجان ، ٦ نفر انسان بى گناه كشته و 27 نفر ديگر زخمى كه حال بيشتر انها وخيم و به بيمارستان منتقل شدند و منجر به درخواست خون از طرف مسؤلين بيمارستان شد.

 
 اين حادثه درد ناك بر  اثر برخورد و واژگونی بیش از 59 خودرو در تصادفی که خطرناک ترین و بدترین تصادف جهان در جریان کنونی است ،توصيف شده است.
 
 متأسفانه اين تصادفات هولناک رانندگی روزانه در احواز بدنبال بى توجهى و اسهل انگارى رژيم ادامه دارد و باعث فرسودگی جاده ها و زیرساخت ها، سیستم جاده ای ضعیف و استانداردهای بى کیفیت خدمات و به کیفیت پایین خودروها می شود که هر روز قتل عام های زیادی را در احواز منجر مى شود و در عرض یک ماه به دها قتل انجام شده .
نقش اشغالگران رژيم ایران در پى بى توجه اى و عمدى  به ساخت زير يناى جاده های منطقه احواز باعث شده كه علاوه بر عدم امنيت جاده اى از یک سو وخسارات مالى و تجارى از سوى ديگر همراه داشته.
جبهه دموكراتيك احواز ضمن عرض تسليت به بازماندگان اين حادثه دلخراش از خداوند متعال خواستار صبر و بردبارى به خانواده هاى داغدار ،را دارد.
 
  مركز رسانه اى جبهه دمکراتیک احواز
 10 ژانویه 2022
آخر تعديل في الخميس, 13 كانون2/يناير 2022 20:26